Noteikumi

Mēs preci piegādājam vai sagatavojam saņemšanai uz vietas B Bārā Restorānā, Rīgā, Doma laukumā 2

Minimālā pasūtījuma summa piegādei ir 50 EUR, bet vienmēr varat saņemt pasūtījumu uz vietas B Bārā Restorānā, Doma laukumā 2 bez papildus maksas.

Piegāde Rīgas robežās 15 EUR, Pierīgā (Mārupe, Ādaži, baloži, Piņķi) 20 EUR, Jūrmalā (līdz Majoriem) 25 EUR.

Par preču piegādi citur, lūdzam sazināties pa tālruni: +371 20274437 vai rakstīt e-pastu: diana@bbars.lv


Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

Ja prece ir pasūtīta un apmaksa ir saņemta līdz pl. 16:00, Pārdevējs nodrošina preču piegādi nākamajā dienā, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pircējs, jaunāks par 25 gadiem, alkohola piegādes brīdī apņemas kurjeram uzrādīt personas apliecinošu dokumentu bez iepriekšēja uzaicinājuma, kā to paredz LR likumdošana.

Alkohola piegādi var saņemt pilngadīga persona, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu. Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams un adresē nebūs neviena, kas piegādes brīdī sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, produkti paliks pie piegādātāja.

Mēs preci piegādājam vai sagatavojam saņemšanai uz vietas B Bārā Restorānā, Rīgā, Doma laukumā 2.

Minimālā pasūtījuma summa piegādei ir 50 EUR, bet vienmēr varat saņemt pasūtījumu uz vietas B Bārā Restorānā, Doma laukumā 2 bez papildus maksas.

Piegāde tiks veikta uz adresi, kuru Pircējs norādījis pasūtījuma veikšanas brīdī. B veikals piegādās pasūtījumu līdz galvenajai ieejai piegādes adresē.

Piegāde Rīgas robežās 5 EUR, Pierīgā (Mārupe, Ādaži, baloži, Piņķi) 20 EUR, Jūrmalā (līdz Majoriem) 25 EUR.

Par preču piegādi citur, lūdzam sazināties pa tālruni: +371 20274437 vai rakstīt e-pastu: diana@bbars.lv

Ja vēlaties veikt izmaiņas pasūtījumā, to atcelt vai ir citi jautājumi par pasūtījumu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: +371 20274437 vai rakstīt e-pastu: diana@bbars.lv

Ja no Pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ, preci nav iespējams saņemt, Pārdevējs sazināsies un atgriezīs naudu.

Apmaksai tiek pieņemtas VISA un MasterCard maksājuma kartes.


Atteikuma tiesības

Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, par to izmantošanu nekavējoties informējot B veikalu. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

Atgriežot preces veikalā, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, orģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, B veikals patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Uzņēmums apņemas neizpaust un nenodot informāciju par Pircēju trešajām pusēm bez Pircēja rakstiskas piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tiek pārkāpta LR likumdošana vai šis līgums.

0
 .